Osiedle

Wybierając teren pod budowę każdego z naszych osiedli, bazujemy na własnych oczekiwaniach i doświadczeniach oraz na pierwotnych założeniach dotyczących projektu: szukamy wyjątkowych miejsc, blisko natury, z dala od zgiełku.
Nasze osiedla zapewniają komfort Gościom dzięki przestrzeni, starannemu zaprojektowaniu terenu oraz dodatkowym udogodnieniom takim, jak strefa sportowa, relaksu czy dla dzieci.

Moje Miejsce Jura, nasze pierwsze osiedle, znajduje się na 4ha działce na której wydzieliliśmy strefę mieszkalną oraz rekreacyjno-sportową, a także zachowaliśmy 0,7ha prywatnego lasu dla naszych Gości.

Część Mieszkalna to 22 lokale zlokalizowane w 11 bliźniakach, oświetlone drogi wewnętrzne oraz skwerek z 5m skałą będący centralnym punktem osiedla.
Każdy z lokali ma własny, w pełni zagospodarowany ogródek o powierzchni 500m2 oraz miejsca parkingowe przed domem.

W części mieszkalnej jest także sala-świetlica z tarasem oraz duży, 90m drewniany podest oświetlony nastrojowymi lampkami. Blisko sali i podestu znajdują się wyznaczone miejsca na ogniska, co daje możliwość miłego spędzenia czasu w większej grupie (urodziny, spotkania rodzinne, zlot przyjaciół).

Na osiedlu znajdują się także strefy sportowa i dla dzieci oraz strefa relaksu. Dzięki temu, że działka na której powstaje osiedle, jest o powierzchni 4 hektarów, pozwala  zapewnić komfort i prywatność Mieszkańcom, a jednocześnie zadbać o strefy wypoczynkowe „tuż przy domu”.

W strefie sportowej, zlokalizowanej w samym rogu działki, znajdują się boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, badmintona, tor do mini golfa.

Strefa dziecięca to wielka piaskownica, plac zabaw ze ścianką wspinaczką, zjeżdżalnie i duże, bezpieczne trampoliny.

Strefa relaksu to sauna z widokiem na las, miejsca ogniskowe, platformy na których można wypić poranną kawę, prywatny las z hamakami.

 

Zobacz, jak wygląda osiedle Moje Miejsce Jura

Okolica

Moje Miejsce Jura położone jest w centralnej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Ta wyjątkowa lokalizacja oferuje szerokie możliwości spędzania wolnego czasu praktycznie o każdej porze roku i przy wszystkich warunkach pogodowych i zapewnia wysoki poziom obłożenia inwestycji niezależnie od pory roku.

Jura Krakowsko-Częstochowska, w przeciwieństwie do miejscowości nadmorskich czy nad jeziorami, to region atrakcyjny przez cały rok. W okresie wiosenno-letnio-jesiennym mamy do dyspozycji mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych , naście zamków i warowni do zwiedzania (szlak Orlich Gniazd), jaskinie, skałki oraz dwa zalewy z infrastrukturą plażową.

W czasie zimy, w promieniu 15 km od naszego osiedla, działają 3 wyciągi narciarskie ze sztucznym naśnieżaniem, wypożyczalniami sprzętu, instruktorami i bazą gastronomiczną. Istnieją również fantastyczne trasy na narty biegowe czy kuligi.

Dodatkową atrakcją są dwa parki wodne (Park Wodny Jura i Wodny Świat Nemo ) w odległości do 50 minut samochodem.

Dla miłośników historii proponujemy całodniowe wycieczki do Ojcowa (1 h), Częstochowy (45 minut) czy Krakowa (1.5h).

Poniżej udostępniamy interaktywną mapę pokazująca tylko część atrakcji w okolicach Naszego osiedla.

Bliskość 4 aglomeracji miejskich: Kielce i Kraków (poniżej 1.5h) Częstochowa i Katowice (1h) oraz fakt, że na Osiedlu zlokalizowana będzie sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni około 150m2, pozwala nam zapełnić okresy niższego ruchu turystycznego organizując wyjazdy integracyjne dla firm, konferencje, przyjęcia weselnych, rodzinne itp.

Wielkim plusem jest też dojazd z kolejnych dwóch dużych ośrodków miejskich:
z Warszawy pociąg do Zawiercia (15 minut od Naszego Osiedla) jedzie 1h50, a samochodem ten dystans pokonamy w 3 godziny. Z Łodzi samochodem dojedziemy w 2 godziny.

Jesteśmy przekonani, że położenie Mojego Miejsca zapewni bardzo wysoki poziom obłożenia oraz wysokie zyski dla Właścicieli domów.

Inwestycja

 

Domy w Moim Miejscu Jura zostały zbudowane w technologii tradycyjnej, z pustaka ceramicznego na ciepłej płycie fundamentowej. Ściany, fundamenty, stolarka okienna i drzwiowa spełniają normy budynku energooszczędnego. Okna są trzyszybowe osadzone w wysokiej jakości profilu.
Wszystko to gwarantuje bardzo dobrą izolację termiczną zimą i latem.
Ogrzewanie domu zapewnia włoski piec na ekologiczny pellet.

Domy w Moim Miejscu zaprojektowaliśmy z dbałością o komfort i wygodę Gości.
Sam projekt, jak i wykończenie domu, zaplanowaliśmy tak, aby zarówno dwie, jak i sześć osób czuło się swobodnie: w salonie z panoramicznym oknem jest przytulna strefa wypoczynkowa z wygodną kanapą, dużym stołem.

Parter dopełnia ergonomicznie zaprojektowana, kuchnia wyposażona w dwu palnikową płytę ceramiczną, zmywarkę, oraz kuchenkę mikrofalową.

Piętro to dwie duże, widne sypialnie wyposażone w podwójne łóżka z materacami z jakich korzystają dobre hotele.

W łazience umieściliśmy wygodny, obszerny prysznic typu „walk-in” o wymiarach 90x180cm.

Teren na którym powstało Moje Miejsce Jura to blisko 4 ha i dlatego każdy z domów ma własny, 500m ogródek, a oprócz tego do dyspozycji Gości oddajemy zagospodarowany las (ścieżki, miejsca piknikowe, hamaki, leśne huśtawki) oraz teren rekreacyjno-sportowy.

Poniżej przedstawiamy stan rezerwacji domów:

Dom A1 65 m2 Sprzedany
Dom A2 65 m2 Sprzedany
Dom B1 65 m2 Sprzedany
Dom B2 65 m2 Sprzedany
Dom C1 65 m2 Sprzedany
Dom C2 65 m2 Sprzedany
Dom D1 65 m2 Sprzedany
Dom D2 65 m2 Sprzedany
Dom E1 65 m2 Sprzedany
Dom E2 65 m2 Sprzedany
Dom F1 65 m2 Sprzedany
Dom F2 65 m2 Sprzedany
Dom G1 65 m2 Sprzedany
Dom G2 65 m2 Sprzedany
Dom H1 65 m2 Sprzedany
Dom H2 65 m2 Sprzedany
Dom I1 65 m2 Sprzedany
Dom I2 65 m2 Sprzedany
Dom J1 65 m2 Sprzedany
Dom J2 65 m2 Sprzedany
Dom K1 65 m2 Sprzedany
Dom K2 65 m2 Sprzedany

 

 

 

Poznaj nasze zalety

Ciesz się życiem i zarabiaj!