Osiedle

 

Wybierając teren pod budowę każdego z naszych osiedli, bazujemy na własnych oczekiwaniach i doświadczeniach oraz na pierwotnych założeniach dotyczących projektu: szukamy wyjątkowych miejsc, blisko natury, z dala od zgiełku.

Nasze osiedla zapewniają komfort Gościom dzięki przestrzeni, starannemu zaprojektowaniu terenu oraz dodatkowym udogodnieniom takim, jak strefa sportowa, relaksu czy dla dzieci.

 

Moje Miejsce Kazimierz Dolny to teren o powierzchni prawie 1.5 ha, na którym umieściliśmy 8 domów (16 lokali), salę konferencyjną oraz teren rekreacyjny.

Część Mieszkalna to rekreacyjne mini-osiedle: 8 domów-bliźniaków (16 lokali), oświetlone drogi wewnętrzne, miejsca parkingowe.
Każdy z lokali ma własny, w pełni zagospodarowany ogródek o powierzchni 400m2 oraz miejsca parkingowe przed domem.
W części mieszkalnej znajduje się także budynek konferencyjno-bankietowy z tarasem w którym można zorganizować spotkanie biznesowe, oficjalną kolację, rodzinne spotkanie, rocznicę, plenerowy ślub. Na co dzień, będzie miejscem spotkań dla Gości.

Teren wspólny obejmuje strefę sportowo-rekreacyjna oraz atrakcje dla dzieci. 
W strefie sportowo-rekreacyjnej umieściliśmy basen, kort do tenisa, mini-golf, boisko do siatkówki plażowej oraz saunę (domek saunowy), miejsca na ogniska i grilla.

Dzieci będą mogły korzystać z bezpiecznych trampolin, placu zabaw a'la małpi gaj, piaskownicy.

Moje Miejsce Kazimierz Dolny położone jest w malowniczej okolicy, w otoczeniu drzew, pól i łąk, z dala od zgiełku. Jednocześnie, pieszo lub rowerem, można wybrać się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego lub Nałęczowa.
Z każdego domu roztacza się widok na zieleń, prywatne ogrody gwarantują jeszcze większe poczucie prywatności.  Obszerny teren Osiedla, udogodnienia sportowe oraz dla dzieci, bliskość pięknych, znanych miast, a także mnogość tras rowerowych i pieszych sprawiają, że Moje Miejsce Kazimierz Dolny przyciągnie wielu turystów i tym samym wysokie zyski dla  Właścicieli domów.

Mamy nadzieję, że wyjątkowy klimat osiedla oraz  liczne atrakcje dla starszych i młodszych, które ulokowaliśmy w Moim Miejscu Kazimierz pozwolą Gościom na udany wypoczynek, wolny od stresu, gonitwy i od nieustannego pilnowania dzieci, a Właścicielom domów zapewnią maksymalną możliwą stopę zwrotu.

 

 

Okolica

Moje Miejsce Kazimierz położone jest w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego,  pomiędzy Kazimierzem Dolny i Nałęczowem.
Drugie Osiedle, zgodnie z ideą, powstaje w spokojnej, malowniczej okolicy jednocześnie oferującej mnogość turystycznych szlaków pieszych i rowerowych, piękne wąwozy, znane, urocze miasta (m.in. wspomniane wyżej Kazimierz Dolny i Nałęczów), wyciągi narciarskie: Stok Narciarski Parchatka, NartSport Rąblów, Stacja Kazimierz.

Moje Miejsce Kazimierz Dolny to jednocześnie cisza, spokój, otoczenie przyrody oraz łatwa dostępność do wielu miast:

  • mniej niż 10km od Kazimierza Dolnego
  • mniej niż 10km od Nałęczowa
  • 20 minut samochodem od Puław
  • 45 minut od starówki w Lublinie

Dojazd z Warszawy zajmuje poniżej 2h. Dzięki temu, Moje Miejsce Kazimierz Dolny stanie się atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym i do spotkań biznesowych.

Inwestycja

Cena domu obejmuje w pełni wykończony i wyposażony dom: komfortowe meble w salonie oraz sypialniach,  urządzoną kuchnię (w tym sprzęt AGD) i meble ogrodowe.

Domy są budowane w technologii tradycyjnej. Okna są trzyszybowe osadzone w wysokiej jakości profilu. Wszystko to gwarantuje bardzo dobrą izolację termiczną zimą i latem. Ogrzewanie domu zapewni włoski piec na ekologiczny pellet z pełną automatyką.

Domy w Moim Miejscu projektujemy z dbałością o komfort i wygodę Gości.
Przestronny salon z panoramicznym oknem to przytulna strefa wypoczynkowa
z wygodną kanapą i dużym stołem. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na zadaszony taras i do własnego ogródka.

Parter dopełnia ergonomicznie zaprojektowana, w pełni wyposażona kuchnia: duża lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa oraz kuchenny sprzęt taki, jak garnki, sztućce i inne drobne akcesoria ułatwiające przygotowanie posiłków.

Piętro to dwie duże, widne sypialnie wyposażone w podwójne łóżka z wysokiej jakości materacami. Łóżka mogą być połączone i tworzyć komfortowe łóżko podwójne lub ustawione niezależnie.

W łazience umieściliśmy wygodny, obszerny prysznic typu „walk-in” o wymiarach 90x180cm.

Wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia wnętrz (drewno, kamień), przytulne oświetlenie,  nowoczesny, prosty w obsłudze piec pelletowy,  komfortowe meble, zapewniają wygodny pobyt.

Teren na którym powstaje Moje Miejsce Kazimierz Dolny to blisko 1,5 ha, każdy
domów ma własny, 400m ogródek, a oprócz tego do dyspozycji Gości oddajemy zagospodarowany teren rekreacyjno-sportowy.

 

Zysk z inwestycji

Czynsz dzierżawy, który Właściciel będzie otrzymywał co 3 miesiące, zależy od uśrednionego poziomu wynajmu domów na osiedlu w danym okresie.
Gwarantowany przez nas zysk to 6% rocznie od kwoty netto zakupu domu (Moje Miejsce Kazimierz Dolny 380.000 PLN netto) czyli 22 800 PLN na rok.
Zysk taki wypłacamy przy średniorocznym obłożeniu na poziomie do 40%.

Przy obłożeniu powyżej 40%, zysk wynosi 7.5% od kwoty netto zakupu domu czyli 28 500 PLN na rok.

Zyski takie Inwestor będzie czerpał przez cały okres trwania umowy dzierżawy (15 lat).
Po tym okresie wspólnie postanowimy czy wiązać się na kolejny okres.

 

Aktualny stan rezerwacji domów:

Dom A1 65m2 Rezerwacja
Dom A2 65m2 Sprzedany
Dom B1 65m2 Sprzedany
Dom B2 65m2 Sprzedany
Dom C1 65m2 Sprzedany
Dom C2 65m2 Sprzedany
Dom D1 65m2 Sprzedany
Dom D2 65m2 Sprzedany
Dom E1 65m2 Sprzedany
Dom E2 65m2 Sprzedany
Dom F1 65m2 Sprzedany
Dom F2 65m2 Sprzedany
Dom G1 65m2 Sprzedany
Dom G2 65m2 Sprzedany
Dom H1 65m2 Sprzedany
Dom H2 65m2 Sprzedany

Poznaj nasze zalety

Ciesz się życiem i zarabiaj!