Poznaj nas

Nasz zespół

Agata, Paweł, Wiktor - trzy osoby, które mają ten sam cel: stworzenie unikalnych osiedli wypoczynkowych w wyjątkowych rejonach Polski.  Każdy z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Kompetencje, doświadczenie i umiejętności Zespołu idealnie się uzupełniają.  Poniżej szczegóły o każdym z nas.

Agata

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Ukończyła podyplomowe studia menedżerskie z zakresu zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Agata od 17 lat zajmuje się działaniami marketingowymi i komunikacyjnymi. Przez 4 lata pracowała w Brukseli, gdzie miała możliwość prowadzenia europejskich kampanii informacyjnych i edukacyjnych. Uwielbia podróże i odkrywanie nowych miejsc, ale ceni też relaks we własnym ogrodzie i spokojne wieczory przy kominku.

Zajmuje się zarządzaniem spółką operatorską oraz całością komunikacji i marketingu w grupie Moje Miejsce.

Wiktor

absolwent W.P. Carey School of Business na Uniwersytecie Stanowym w Arizonie, kierunek „Komputerowe Systemy Informacyjne”. Kończył studia podyplomowe z Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przedsiębiorca z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu i rozwijaniu różnych przedsięwzięć biznesowych. Człowiek lubiący nowe wyzwania, i uczucie tworzenia „czegoś” od zera. Prywatnie podróżnik, stolarz-amator, osoba lubiąca aktywne spędzanie czasu.

Jest Dyrektorem Operacyjnym oraz odpowiada za sprzedaż inwestycji i obsługę Inwestorów.

Paweł

absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość. Ukończył kursy Six Sigma, CIMA, PMP. Analityk finansowy, konsultant SAP i Project Manager z 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów na czterech kontynentach.   Pasjonat motoryzacji, architektury, konstrukcji budynków, optymalizacji procesów inwestycyjnych i ich realizacji.

Odpowiada za strategię, przygotowanie nowych inwestycji, nadzór architektoniczny i budowlany oraz planowanie finansowe.